אוכל מוכן לאירועים

מאמר זה נכתב עבורכם בזמן הקורונה שאוזקת את כולנו לבתינו ומורידה את המורל שלנו לרמות שאף פעם לא הכרנו. אבל דווקא בגלל זה הוא חשוב וחשוב לדעת שהחיים צריכים להמשיך. כל הארועים שתכננו לעשות, או שניתן לדחותם או שניתן ואולי עדיף לקיימם במתכונת יותר מצומצמת ואינטימית. 

אני אישית, אבל זה עניין סובייקטיבי, לא אוהב ארועי ענק. זה נראה לי כבר הפך לתחרות. לא “איך היה הארוע שלכם?” אלא “כמה אורחים היו”? העיקר שהארוע שלנו יהיה מלא באורחים ויותר מהארוע של האחר. בזמנים האחרונים כמובן דבר זה אינו מתאפשר ובמאמת צריך להצטמצם ואולי אפילו טוב שכך. להזמין רק את מי שבאמת חשוב לכם. אבל זו דעתי הפרטית. 

אז קריאתי היא כמובן שתקיימו את הארועים שתיכננתם ואפילו, אולי אפילו תיזמו ארועים להעלאת המורל. במשפחה, במקום העבודה אולי. ובשביל ארועים צריך אוכל מוכן לארועים. הרי אם אתם יוזמים ארוע כמו בר מצווה או יום הולדת או יום נישואין או כל ארוע אחר ומזמינים בואו נניח כ60 אורחים. הרי לא תבשלו עבורם. מייד תחשבו על חברת קייטרינג שמטרתה היא לספק אוכל מוכן לאירועים. אז עכשיו אתם בטח מחכים שאמליץ לכם על חברת קייטרינג לארועים. וזה בדיוק מה שאעשה. ישנן חברות קייטרינג רבות בישראל ורובן בהחלט טובות. אני חושב שהכל עניין של תיאום עמדות בין החברה ללקוח והכירות טובה מוקדמת. אבלישנן חברות טובות במיוחד. כזאת היא חברת קייטרינג דיוי’ס. חברה זו הממוקמת בעיר בני ברק היא חברה ותיקה שעובדיה הם בעלי נסיון רב בתחום הבישול ומתן השירותים הנילווים.

חברת קייטרינג דיוי’ס מציעה כמובן אוכל מוכן לאירועים, קייטרינג בגני ארועים וקייטרינג ארועי חברה. כן, גם בעולם העסקי חוגגים הצלחות. אז אם אתם מחפשים חברת קייטריניג לארועים זאתי המלצתי הראשונה. קייטרינג דיוי’ס. החברה מדגישה מאד את נושא הכשרות ועמידתה בכל מגבלות הכשרות הכי חמורות אבל פונה גם לקהל החילוני כמובן. אז אוכל מוכן לאירועים, קייטרינג בגני ארועים, קייטרינג ארועי חברה, עבור כל אלו כנסו לאתר חברת קייטרינג דיוי’ס והתרשמו ממנו ומהשלל שהם מציעים. לאחר מכן צרו קשר טלפוני והחלו לדבר ותאם. עשו זאת מבעוד מועד. מזל טוב ובהצלחה. 

רוצים להזמין קייטרינג איכותי ועשיר?

השאירו את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם

קייטרינג לבת מצווה

טופס הזמנה

אנא מלאו את הטופס במלואו על מנת שנוכל להשקיע את כל מרצנו וזמננו בהכנת האירוע המושלם בשבילכם.

מה כלול בחבילה?

8 סוגי סלטים לבחירה מכלל הסלטים,
2 סוגי מנות ביניים לבחירה מכלל מנות הביניים,
3 סוגי מנות עיקריות לבחירה מכלל המנות (פרגית ובקר בתוספת תשלום),
3 סוגי תוספות לבחירה מכלל התוספות,
קינוח אחד לבחירה,
 שירות מלצרים והגשה, כלים העשויים מפורצלן, לחמניות, משקאות קלים.
 אפשרות בחירה בין פסטלים, סיגרים או פשטידה
למרכז שולחן.

*מחיר הובלת המזון והובלת הכלים אינה כלולה במחיר ומשתנה בהתאם ליעד.

טופס הזמנה

אנא מלאו את הטופס במלואו על מנת שנוכל להשקיע את כל מרצנו וזמננו בהכנת האירוע המושלם בשבילכם.

מה כלול בחבילה?

8 סוגי סלטים מנןת פתיחה מיקס מטוגנים (סיגרים פסטל וקובה) + מטבל.
מנה ראשונה מכלל סוגי המנות,
מנה עיקרית מכלל סוגי המנות,
 3 סוגי תוספות חמות קינות ולחמנייה.
בנוסף תקבלו שתיה כלים מסוג פורצלן ושירות מלצרים.

*מחיר הובלת המזון והובלת הכלים אינה כלולה במחיר ומשתנה בהתאם ליעד.