אוכל מוכן לכנסים

מאמר זה נכתב בתקופת הקורונה ואין ספק שתחום האירועים, ביחד עם תחום התרבות, התעופה והתיירות, הם אלו התחומים שנפגעו הכי הרבה. הקורונה שמתעקשת להישאר איתנו, לא מאפשרת לתחומים אלו להיפתח ולתפקד כמו שצריך. אך כמו שאומרים בהקשר התרבותי, ההצגה חייבת להימשך. אולי עם שינויים והתאמות אבל חייבת. 

במידה ותכננתם ארועים לתקופה זאת ולעיתים חייבים לערוך אירועים. ימי הולדת, ברי מצווה, ימי נישואין, כו אותם אירועים תלויי תאריכים שלא ניתן לדחות, עשו אותם. אולי לא במקום שתננתם, אולי אפילו בבית. בחצר, אולי לא עם 200 מוזמנים אלא אם 100 או פחות. אל תוותרו אבל התאימו עצמכם למציאות. כך תעזרו כמובן לעצמיכם וגם להרבה חברות שתלויות בכך שהחיים ימשיכו. בתוך תחום האירועים ישנו תחום הכנסים והאירועים העסקיים שגם הוא חייב להימשך. 

בהמשך לכך, כל ארוע חייב למצוא חברה שתספק אוכל מוכן לכנסים. הרי ארוע ללא אוכל הוא לא ארוע. הוא מפגש. הכירו אם כן את חברת קייטרינג דיוי’ס. חברת קייטרינג המספקת אוכל מוכן לכנסים כמובן. היא מספקת קייטרינג בשרי כשר לאירוע עסקי, לכל אירוע, קייטרינג בשרי כשר לאירועים עסקיים בכלל ואם תרשמו במילות החיפוש באינטרנט קייטרינג בשרי לאירוע עסקי במרכז בהחלט אולי תעלה לכם חברת קייטריינג דיוי’ס בחכת החיפושים. אבל ככה לא מוצאים את החברת הקייטרינג המושלמת עבורכם. אירוע קייטרינג וחברת קייטרינג לא מוצאים על חיפוש של מילות חיפוש כמו קייטרינג בשרי כשר לאירוע עסקי.

אם באמת אתם מחפשים אוכל מוכן לכנסים קייטרינג בשרי כשר לאירועים עסקיים שאתם אולי מארגנים או קייטרינג בשרי לאירוע עסקי במרכז אז לא ככה. הנה, העזרו במאמר זה בכדי להכיר חברה שפועלת זמן רב בשוק הקייטרינג והארועים. תחום פעילותה ומקצועיותה הוא אספקת אוכל מוכן לכנסים. אבל לא סתם אוכל. אוכל טעים, מדהים, מיוחד, כשר למהדרין אבל למרות שהחברה מקפידה מאד על כשרות, היא כמובן מכוונת לכל הקהלים מהחרדי ועד לחילוני ללא הבדל. 

אז אני מזמין אותכם להיכנס לאתר חברת קייטרינג דיוי’ס, להתרשם דבר ראשון התרשמות ראשונית מהאתר, מהמחירים, סגנון האוכל וההגשה ואז צרו קשר טלפוני וקבעו פגישה. עשו זאת כמובן עם מספיק זמן פנוי. לא תתאכזבו. בהצלחה. 

רוצים להזמין קייטרינג איכותי ועשיר?

השאירו את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם

קייטרינג לבת מצווה

טופס הזמנה

אנא מלאו את הטופס במלואו על מנת שנוכל להשקיע את כל מרצנו וזמננו בהכנת האירוע המושלם בשבילכם.

מה כלול בחבילה?

8 סוגי סלטים לבחירה מכלל הסלטים,
2 סוגי מנות ביניים לבחירה מכלל מנות הביניים,
3 סוגי מנות עיקריות לבחירה מכלל המנות (פרגית ובקר בתוספת תשלום),
3 סוגי תוספות לבחירה מכלל התוספות,
קינוח אחד לבחירה,
 שירות מלצרים והגשה, כלים העשויים מפורצלן, לחמניות, משקאות קלים.
 אפשרות בחירה בין פסטלים, סיגרים או פשטידה
למרכז שולחן.

*מחיר הובלת המזון והובלת הכלים אינה כלולה במחיר ומשתנה בהתאם ליעד.

טופס הזמנה

אנא מלאו את הטופס במלואו על מנת שנוכל להשקיע את כל מרצנו וזמננו בהכנת האירוע המושלם בשבילכם.

מה כלול בחבילה?

8 סוגי סלטים מנןת פתיחה מיקס מטוגנים (סיגרים פסטל וקובה) + מטבל.
מנה ראשונה מכלל סוגי המנות,
מנה עיקרית מכלל סוגי המנות,
 3 סוגי תוספות חמות קינות ולחמנייה.
בנוסף תקבלו שתיה כלים מסוג פורצלן ושירות מלצרים.

*מחיר הובלת המזון והובלת הכלים אינה כלולה במחיר ומשתנה בהתאם ליעד.