קייטרינג במרכז

מדינת ישראל מתמודדת בפני משבר כלכלי, בריאותי וחברתי חריף ביותר. לא רק ישראל. כל העולם. אך מה חשוב לי כל העולם כאשר העסק שלי מתמוטט. מה חשוב לי כל העולם אם לא אוכל לחגוג את הבר מצווה או הבת מצווה או את יום הנישואין או את החתונה כמו שצריך. כמו שחלמתי מזמן. זהו המצב. בהחלט, תחום הארועים ואיתו תחום הקייטרינג נפגע אנושות. אבל מטרת מאמר זה היא לומר שלמרות שתחומים אלו נפגעו אנושות הם עדיין לא מתים ולנו כאזרחים יש תפקיד לעזור להשאיר אותם בחיים. 

אז ככה – נכון שאולי תכננתם את ארוע חייכם. בר מצווה לילדכם עם 250 מוזמנים וחגיגות וריקודים עד אור הבוקר. לא ניתן. מה עושים? מוותרים? בשום פנים ואופן לא. פשוט עושים את אותו ארוע עם אותה שמחה רק בקנה מידה קטן יותר. במקום אולם ארועים גדול, אולם קטן יותר. במקום 250 אורחים, 100 אורחים או פחות ואני מבטיח שהאירוע אולי יהיה אפילו יותר שמח ומיוחד. 

ישנן הרבה חברות קייטרינג שיודו לכם ולכולנו על כך שאנחנו לא מרימים ידיים. קייטרינג במרכז, חברות קייטרינג בבני ברק, חברות קייטרינג בהרצליה וגם חברות קייטרינג ברמת גן. בעצם בכל אזור המרכז. ולמה אני מדגיש בעיקר אזורים אלו. כי באזורים אלו עובדת ומציעה את מרכולתה, חברת קייטרינג מאד מיוחדת ששמה בישראל קייטרינג דיוי’ס. 

חברה זו ממוקמת פיזית בעיר בני ברק והיא בעלת נסיון עשיר מאד בתחום הקייטרינג והמסעדנות בכלל. היא חברה המתאימה לארועים אינטימיים ובינוניים ומציעה אוכל כשר להמדרין כפי שתוכלו להתרשם אם תכנסו לאתר החברה בכדי להכירה יותר לעומק. אך למרות שהיא מדגישה עובדה זו, היא בהחלט מתאימה ואפילו יותר ממתאימה לכל קהל שהוא. מהחרדי ביותר ועד לחילוני ביותר. חיפשתם קייטרינג במרכז?. מצאתם.

חיפשתם פתרון לחברת קייטרינג במרכז אזי חברת קייטרינג דיוי’ס היא הפתרון עבוכם. וכשאני מציין מרכז אני מתכוון קייטרינג בבני ברק או קייטרינג בהרצליה, או קייטרינג ברמת גן וכמובן גם קייטרינג בתל אביב עצמה וסביבותיה. אז עבור חברת קייטרינג במרכז, כנסו עוד היום לאתר חברת קייטרינג דיוי’ס וצרו לאחר מכן קשר בכדי לקבוע פגישה. הארוע שלכם חשוב ביותר. בהצלחה. 

רוצים להזמין קייטרינג איכותי ועשיר?

השאירו את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם

קייטרינג לבת מצווה
var p_track = "747107462"; varcn_track = "phone"; var ccid_track = "880-182-3769";varmsbcac = "900";

טופס הזמנה

אנא מלאו את הטופס במלואו על מנת שנוכל להשקיע את כל מרצנו וזמננו בהכנת האירוע המושלם בשבילכם.

מה כלול בחבילה?

8 סוגי סלטים לבחירה מכלל הסלטים,
2 סוגי מנות ביניים לבחירה מכלל מנות הביניים,
3 סוגי מנות עיקריות לבחירה מכלל המנות (פרגית ובקר בתוספת תשלום),
3 סוגי תוספות לבחירה מכלל התוספות,
קינוח אחד לבחירה,
 שירות מלצרים והגשה, כלים העשויים מפורצלן, לחמניות, משקאות קלים.
 אפשרות בחירה בין פסטלים, סיגרים או פשטידה
למרכז שולחן.

*מחיר הובלת המזון והובלת הכלים אינה כלולה במחיר ומשתנה בהתאם ליעד.

טופס הזמנה

אנא מלאו את הטופס במלואו על מנת שנוכל להשקיע את כל מרצנו וזמננו בהכנת האירוע המושלם בשבילכם.

מה כלול בחבילה?

8 סוגי סלטים מנןת פתיחה מיקס מטוגנים (סיגרים פסטל וקובה) + מטבל.
מנה ראשונה מכלל סוגי המנות,
מנה עיקרית מכלל סוגי המנות,
 3 סוגי תוספות חמות קינות ולחמנייה.
בנוסף תקבלו שתיה כלים מסוג פורצלן ושירות מלצרים.

*מחיר הובלת המזון והובלת הכלים אינה כלולה במחיר ומשתנה בהתאם ליעד.