קייטרינג בשרי כשר בת”א

מה פתאום מאמר על קייטרינג בשרי כשר בת”א? כי למרות שאנחנו נמצאים בתקופה מאד מאד מאתגרת מבחינה כלכלית, בריאותית וחברתית. תקופה שהקורונה שינתה לנו המון מאורחות חיינו אך היא לא יכולה לשנות את טבע האדם ואת הרצון שלו לשמוח עם בני משפחתו, עם חבריו לעבודה וכיוצ”ב, עם חבריו בכלל ובכלל, לשמוח ולציין ארועים ביחד ובלב שמח. 

פעם, לפני הקורונה, שאלה זו, האם לחגוג אירוע, איפה, כמה אנשים וכדומה.. לא היתה נשאלת בכלל. עכשיו היא נשאלת בכל מקום. ענף הארועים ואיתו ענף הקייטרינג ספגו מכה כלכלית אנושה והתקווה היא שלאט לאט, עדיין לפני בוא החורף, ניתן יהיה, בעידוד החגים להרים ואפילו במעט את הענף הזה ולתת לו תקווה ודחיפה לקראת חודשי הסתיו והחורף.

זהו תפקידנו כאזרחים. לא לעצור את החיים. אז אם אתם מתכננים ארוע שאולי רציתם שיהיה גדול ומפואר, ועכשיו תצטרכו לעשותו קצת יותר אינטימי אבל לא פחות מרגש ומיוחד, הייתי רוצה להכיר לכם חברת קייטרינג מאד מיוחדת. חברה אשר תתאים לכם ככפפה ליד גם אם אתם 20 אנשים וגם אם אתם מאה אנשים ויותר. וכך תוכלו לערוך את הארועים שלכם בחצר הבית ובמקומות יותר צנועים וכך לחסוך עלויות בתקופה לא פשוטה זו. 

לחברה המדוברת קוראים קייטריניג דיוי’ס. קייטרינג דיוי’ס היא חברה ותיקה ומבוססת עם כח אדם מקצועי ויעיל בכל העמדות הדרושות. החברה מתאימה כאמור לארועים אינטימיים והיא מציעה – קייטרינג בשרי כשר בת”א, קייטרינג בשרי כשר ברמת גן, קייטרינג בשרי כשר בשרון וקייטרינג בשרי כשר בתל אביב כאמור. 

החבר ממוקמת בבני ברק וכל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס עכשיו לאתר האינטרנט שלה ולבדוק על מה המהומה. אם אתם נדרשים לקייטרינג בשרי כשר בת”א היא בדיוק החברה עבורכם. היא פועלת בכל אזור מרכז הארץ וכאמור יכולה להציע קייטרינג בשרי כשר ברמת גן או קייטרינג בשרי כשר בשרון בלי שום בעיה.

עלות המשלוח כמובן תיבחן עפ”י כתובת הארוע. קייטרינג דיוי’ס היא החברה עבורכם. גם למגזר החרדי דתי וגם למגזר החילוני. קייטרינג בשרי כשר בתל אביב. או כמו שחלק מחפשים קייטרינג בשרי כשר בת”א. כנסו לאתר קייטרינג דיוי’ס וצרו קשר. בהצלחה.   

רוצים להזמין קייטרינג איכותי ועשיר?

השאירו את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם

קייטרינג לבת מצווה

טופס הזמנה

אנא מלאו את הטופס במלואו על מנת שנוכל להשקיע את כל מרצנו וזמננו בהכנת האירוע המושלם בשבילכם.

מה כלול בחבילה?

8 סוגי סלטים לבחירה מכלל הסלטים,
2 סוגי מנות ביניים לבחירה מכלל מנות הביניים,
3 סוגי מנות עיקריות לבחירה מכלל המנות (פרגית ובקר בתוספת תשלום),
3 סוגי תוספות לבחירה מכלל התוספות,
קינוח אחד לבחירה,
 שירות מלצרים והגשה, כלים העשויים מפורצלן, לחמניות, משקאות קלים.
 אפשרות בחירה בין פסטלים, סיגרים או פשטידה
למרכז שולחן.

*מחיר הובלת המזון והובלת הכלים אינה כלולה במחיר ומשתנה בהתאם ליעד.

טופס הזמנה

אנא מלאו את הטופס במלואו על מנת שנוכל להשקיע את כל מרצנו וזמננו בהכנת האירוע המושלם בשבילכם.

מה כלול בחבילה?

8 סוגי סלטים מנןת פתיחה מיקס מטוגנים (סיגרים פסטל וקובה) + מטבל.
מנה ראשונה מכלל סוגי המנות,
מנה עיקרית מכלל סוגי המנות,
 3 סוגי תוספות חמות קינות ולחמנייה.
בנוסף תקבלו שתיה כלים מסוג פורצלן ושירות מלצרים.

*מחיר הובלת המזון והובלת הכלים אינה כלולה במחיר ומשתנה בהתאם ליעד.