שרותי קייטרינג

קצת מוזר אולי לכתוב על שירותי קייטרינג בתקופה זו של קורונה אלימה שסופנת אותנו איש איש בביתו ובמחשבתו על איך הוא עובר את יום המחר ואיך הוא מגן על בני משפחתו ואיך הוא מגן על חשבון העו”ש אבל אני חושב שזהו המצב שמשתקף יותר ממסכי הטלויזיה והחדשות מאשר מהמציאות עצמה. החיים ממשיכים ובעוד תקופה לא ארוכה הם ימשיכו ביתר שאת. 

ימי ההולדת נמשכים, ארועי החברות נמשכים, השמחות נמשכות, החיים נמשכים ואנחנו חייבים להמשיך אותם. ביתר זהירות כלכלית ובריאותית אבל אסור להפסיק. אותן שמחות וארועים מיוחדים הם אלו שמחזיקים אותנו מעל לקו המים מבחינה מורלית. 

אז סיכמנו שאנחנו ממשיכים קדימה. ממשיכים לשמוח כאשר אפשר וביתר שאת. כמובן על פי כללי הבטיחות המחוייבים בחוק. אז אם יש לכם ארוע מתקרב אני רוצה להמליץ לכם על חברת קייטרינג מבני ברק בשם קייטרינג דיוי’ס. חברה זו המעניקה כמובן שירותי קייטרינג שהם שירותי קייטרינג כשר ואפילו שירותי קייטרינג בשרי מהדרין וגם שירותי פרווה כשר להמדרין היא חברה שאולי מכוונת בפירסומיה לקהל יותר דתי אבל קייטרינג דיוי’ס פונה עם שירותי הקייטרינג שלה לכל הקהלים וגם כמובן הקהל החילוני והמסורתי שחשוב לו נושא הכשרות וגם כמובן האיכות והמחיר. 

ואם הזכרתי מחיר ואיכות בהקשר לשירותי קייטרינג אז דעו לכם שבחברת הקייטרינג קייטרינג דיוי’ס תמצאו שילוב אמיתי של שניהם. החברה מכוונת בעיקר לאירועים קטנים ולא גדולים מאד ומאד גמישה עם המתכונים שהיא מציעה עם שלוש רמות מחיר. 

אז אם אתם מחפשים שירותי קייטרינג כשר ושירותי קייטרינג בשרי מהדרין או שירותי קייטרינג פרווה כשר למהדרין לארוע הקרוב שלכם שממש לא חייב להיות “בומבסטי” ויכול להיות אינטימי מאד. פנו לחברת קייטרינג דיוי’ס. אבל אולי כנסו קודם לאתר החברה בכדי להכיר יותר מקרוב את כל מה שהחברה מציעה לכם ואז צרו קשר. חשוב מאד לסגור את כל הקצוות כי כפי שתראו, האתר מציע הרבה אופציות עם מחירים שונים שעליהם חשוב לסגור מראש על מנת שלא יהיו הפתעות. שירותי קייטרינג הם לעיתים מורכבים כי הם מבוססים על הרבה מאד אופציות וציפיות וחשוב שהכל יהיה ברור. אז הרבה בהצלחה עם הארוע הקרוב שלכם והמון מזל טוב. 

רוצים להזמין קייטרינג איכותי ועשיר?

השאירו את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם

קייטרינג לבת מצווה

טופס הזמנה

אנא מלאו את הטופס במלואו על מנת שנוכל להשקיע את כל מרצנו וזמננו בהכנת האירוע המושלם בשבילכם.

מה כלול בחבילה?

8 סוגי סלטים לבחירה מכלל הסלטים,
2 סוגי מנות ביניים לבחירה מכלל מנות הביניים,
3 סוגי מנות עיקריות לבחירה מכלל המנות (פרגית ובקר בתוספת תשלום),
3 סוגי תוספות לבחירה מכלל התוספות,
קינוח אחד לבחירה,
 שירות מלצרים והגשה, כלים העשויים מפורצלן, לחמניות, משקאות קלים.
 אפשרות בחירה בין פסטלים, סיגרים או פשטידה
למרכז שולחן.

*מחיר הובלת המזון והובלת הכלים אינה כלולה במחיר ומשתנה בהתאם ליעד.

טופס הזמנה

אנא מלאו את הטופס במלואו על מנת שנוכל להשקיע את כל מרצנו וזמננו בהכנת האירוע המושלם בשבילכם.

מה כלול בחבילה?

8 סוגי סלטים מנןת פתיחה מיקס מטוגנים (סיגרים פסטל וקובה) + מטבל.
מנה ראשונה מכלל סוגי המנות,
מנה עיקרית מכלל סוגי המנות,
 3 סוגי תוספות חמות קינות ולחמנייה.
בנוסף תקבלו שתיה כלים מסוג פורצלן ושירות מלצרים.

*מחיר הובלת המזון והובלת הכלים אינה כלולה במחיר ומשתנה בהתאם ליעד.